logo tns - O firmie

O firmie

Spółka TNS Projekt powstała z inicjatywy doświadczonych projektantów Rafała Bulaka, Piotra Cieślaka i Dariusza Sawickiego.

Oferuje kompleksowe wykonywanie projektów z kosztorysami dla instalacji oraz sieci elektrycznych, teletechnicznych i automatyki.

Jako projektanci posiadający wieloletnie doświadczenie, potwierdzone odpowiednimi uprawnieniami zapewniamy wykonanie projektów na najwyższym poziomie technicznym i w odpowiednich terminach.

W przypadku dużych zadań opracowujemy projekty, nie tylko w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych ale też w zakresie instalacji wentylacyjno – klimatyzacyjnych oraz wod-kan. Pracujemy wówczas jako konsorcjum z zaprzyjaźnioną projektową firmą instalatorską i zapewniamy skoordynowane projekty wielobranżowe (wszystkie branże).

Do każdej zleconej nam pracy podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Dbamy o projekt na każdym etapie jego realizacji.

Świadczymy również usługi w zakresie audytów instalacji elektrycznych, umożliwiających wskazanie konkretnych rozwiązań technicznych, organizacyjnych i formalnych, które mogą spowodować znaczące obniżenie kosztów energii elektrycznej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy również programowanie, wizualizacje i uruchomienia systemów automatyki budynków.

W obsłudze poprojektowej zapewniamy wykonanie kosztorysów i specyfikacji technicznych.

Poza projektami wykonujemy usługi w zakresie wdrożeń, uruchomień, pomiarów, nadzorów autorskich i inwestorskich